Červenec 2013

Rebel video

27. července 2013 v 19:10 | vcelka |  Raven a přátelé
Takže dnes jsem tu ještě jednou. Užijte si video! :)


Rebel je zpět!

27. července 2013 v 18:17 | vcelka |  Raven a přátelé
Zdravíčko!
Sice máme dneska absolutně odporně vedro, ale přesto jsem se dokopala a nafotila první kousky znovu obnovené kolekce Rebel. Než sem vložím video, můžete se pokochat pár fotečkama :)

Čekání na "hlavní" focení a malá póza pro blog :D

Aegira to čekání už zřejmě moc nebavilo. Vypadá jako by nad něčím přemýšlel? :D

Kluci před "hlavním" focením...

Rebel je zpět a s ním i Enriel a Vladimir!

Líbí se vám fotečky? :) Budou přibývat další :)

Změna

25. července 2013 v 20:40 | vcelka |  Raven a přátelé
Zdravím!
Poslední dobou nemám moc času, takže to zkrátím. Blog bude stále fungovat, ALE! Téma rytíři se zatím posouvá, zato se obnovuje kolekce Rebel. Můžete se těšit na všechny postavičky (mimo Grael a Nevara). Rebel bude pojmut trochu do "hudebního" stylu. Takže se těšte a zatím ahoj :)

Info pro červenec

15. července 2013 v 18:10 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahoj!
Přináším nějaké ty novinky na červenec. Takže v první řadě. Polymer se osvědčil natolik, že v tuhle chvíli budu pokračovat ve výrobě přileb jen z polymeru. Tudíž téma rytíři se možná trochu prodlouží. Nerozhodný
Za druhé. Toto jsem chtěla rozjet už dávno, ale pořád jsem byla na vážkách. Nyní to můžu oficiálně oznámit. Panenky typu Aegir budou na PRODEJ! První figurku bych chtěla dát na internet ještě do konce měsíce. Materiál bude polymer, nikoliv papírmaš jako moje panenky (Enriel, Arnarmo, Aegir). Další info přinesu brzy.
Mějte hezký den, váš Marnivý upír Mrkající

Polymer

10. července 2013 v 21:13 | vcelka
Ahojte!
Tak jsem pořád přemýšlela, co použít na hlavičky apod. aby to vydrželo a dobře se s tím pracovalo. Plastelína je sice fajn, ale její výdrž je maličká. Teď v těchto vedrech třeba nemůžu s panenkama pracovat, protože vysokou teplotou by se jim obličeje zdeformovaly. Na internetu vždy všichni doporučovali polymerové hmoty, ovšem buďme upřímní - cenově se to nikdy nevyplatilo. Nedávno jsem však objevila tento obchod a musím říct, že ceny jsou super, přístup po objednávce taky solidní a hmota mi dorazila druhý den po potvrzení objednávky. Jinak se musím přiznat, že jsem neodolala a začala s výrobou panáčka pro Belator. Hmota je už skoro v čudu a panáček je téměř hotov. Pokud se mi bude chtít hodím aspoň jednu foto. MOŽNÁ. S vyplazeným jazykem
Další info přinesu snad brzy :)