Říjen 2013

Halloweenské foto

31. října 2013 v 18:10 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahojda!
Takže všem hezký Halloween, pokud to slavíte. A pokud ne, tak se aspoň pokochejte fotkama Raven, Aegira, Vladimira, Arnarma a Enriela :)
Snad se budou líbit ;)

Raven se hodila do kostýmu rockové kočičky...

Vladimir se letos obléknul, jako pirát...

Arnarmo ukázal svou "pravou" vlčí tvář :) (všimněte si toho vlčího oka a ouška)

Temný kouzelník má letos podobu Enriela...

Kdo říká, že otrávené jablko vlastní jen zlá královna? :)

Aegir se stal duchem v zakletém domě...

Co říkáte na jeho bílé vlasy?

Zakletá trojice (Aegir, Enriel, Arnarmo)

Skupinové foto, kde se připojil i Findo. Po dlouhé době se můžeme pokochat tím, jak moc vysocí kluci vlastně jsou :D

Jak to vypadalo minulý rok si můžete připomenout tady ;)

Brzy fotky halloweenských kostýmů

28. října 2013 v 20:49 | vcelka
Ahoj.
Sice moc nestíhám, ale díky prodlouženému víkendu se mi povedlo nafotit halloweenské kostýmy. Ty přibudou co nevidět ;)

Co se děje v říjnu

14. října 2013 v 17:51 | vcelka
Ahojky.
Takže jako vždy shrnu co se stalo nebo ještě bude dít v tomto měsíci.
Jelikož venku už trochu přituhuje, začínám šít menší podzimní kolekci. Ta bude obsahovat několik bundiček, možná i nějakou mikinu. Ještě uvidím, jak na tom budu časově :)
Další věc je, že jsem dokončila jednu panenku na zakázku. Začínala jsem na ní dříve, než šlo do výroby Aegirovo nové tělíčko, ale až teď jsem to dokompletovala (chyběl materiál na paruku). Bohužel vím, jaké má nedostatky, takže si opravdu rozmyslím, zda vůbec někdy hodím na prodej figurky mé výroby.
Ke konci měsíce bysme se mohli těšit z tradiční Halloweenké přehlídky masek, jako byla minulý rok. A v neposlední řadě - pokud budu mít ještě trochu času, možná přibude i tématická povídka. Dlouho jsme tu žádnou neměli, tak ať je taky sranda.
Jinak se omlouvám za pozdnější příspěvky, ale nějak se mi nedaří kloubit práci s věcmi na blog, aby byli aspoň trochu kvalitní Zamračený Když se zadaří, mohl by být brzy hotov "nový" (polymerový) Aegir. U něj si ale stále nejsem jistá. Tělíčko už je hotové i ruce, zbytek těla bude celkem pohoda (dobře, klouby zaberou hooodně práce), ale obličej pořád řeším. Momentálně jsem udělala obtisk, který poslouží jako forma. Zda to ale bude fungovat opravdu nevím Nerozhodný Co je u mě obrovská překážka je, že nedokážu vyrobit dva stejné ba ani podobné ksichtíčky. Takže pokud se to nepovede, tak fakt nevím Smějící se Jedna z možností by bylo, že staré figurky by odešly do důchodu a nahradily by je nové. Ještě se ale uvidí :) Tak se zatím mějte a hezký zbytek dne :)