Listopad 2013

Aegi

29. listopadu 2013 v 21:26 | vcelka |  Raven a přátelé
Jedna nová fotka Aegira s katanou a jeho starou parukou :)


Karneval 2014

17. listopadu 2013 v 13:28 | vcelka
Hezkou neděli!
Tak jsem zase trochu zabrouzdala a zjistila téma na Benátský karneval pro rok 2014. Jmenuje se "La Natura Fantastica", což by mělo být volně přeloženo "fantastická příroda" Nerozhodný (italsky neumím, takže je to odhad). Každopádně tímto jsem odhalila téma malého karnevalu u svých panenek. Kdo by měl zájem může vyrobit a poslat fotky na svých panenkách. Podmínka je držet se daného tématu ;)
Zatím se mějte krásně a užívejte zbytek dne :)

Aegir první foto

13. listopadu 2013 v 20:51 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahoj!
Takže dnes jen taková rychlovka. Podle slibu jsem dodělala Aegimu obličej, zkusila paruky a zatím to vše vypadá o.k. Bohužel jsem ale už těžce nestíhala, takže dávám foto z mobilu (mám trochu "temnější" pokoj, takže omluvte tu kvalitu :D)
Obličejík je jak si můžete všimnout skoro stejný. Polymer ho příliš nezměnil. Jen trochu try a nosík se myslím liší. Pusa bývala trošku větší a nos zase pro změnu menší. Respektive tenší. V konečné fázi to ale doufám není zas tak drastická změna. Dnes hážu pouze obličej. V průběhu času snad i foto celku. Paruka je z kolekce Rebel, na sobě má mikinu s oušky :)
Tak jak se vám líbí náš bledý mládenec? :D


Aegir - novinky

12. listopadu 2013 v 19:05 | vcelka
Zdravím!
Ti z vás, kteří můj blog sledujete pravidelně víte, že jsem slíbila novinky ohledně polymerového Aegira. Takže s radostí můžu oznámit, že tělíčko je již zkompletované. Bohužel jsem objevila několik nedostatků, které bylo třeba napravit. Navíc jsem, já nešika, zlomila jeden "drápek" na pravé ruce, takže i ten jsem musela spravovat. Teď si hezky Aegi vegetí na stolku, kde pomalu ale jistě schne. Pokud půjde vše dobře, tak bych zítra obnovila obličej, zkusila zda sedí paruky a hodila foto staronového Aegira :)
Co mi teda stále ještě nejde, jsou klouby :( Ty vypadají dost ošklivě. Takže prosím, aby kritika nebyla moc přísná. Opravdu se snažím na tom pracovat ;)

Revýroba - Aegir

11. listopadu 2013 v 18:34 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahoj všichni!
Dlouho jsem nic nehodila, takže asi nejdůležitější novinka. Aegir bude brzy dokončen. Pro ty z vás, kteří nejste v obraze - polymerový Aegir. Tělíčko už vesele leží vedle včera dokončených rukou a nohou. Ty teď už jenom musí pořádně proschnout.
Jak jsem jinak vyřešila problém s obličejem? Jednoduše. Formička, neposloužila jak měla (obličejík nebyl pořádně obtisknutý), takže jsem obalila původní hlavičku tenkou vrstvou polymeru. Tudíž nový Aegir bude vlastně i starý zároveň :D
Figurka by se měla dočkat zkompletování nejpozději v sobotu. Budu vás informovat a zároveň i hodím foto ;)