Duben 2014

Piráti

25. dubna 2014 v 20:34 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahoj!
Přináším malou ukázku kolekce Piráti. Umřeli mi baterie ve foťáku, takže zbytek během zítřka nebo neděle :)
Jinak připomínám, že novinky můžete sledovat na mé facebookové fan stránce TADY. Všechny zároveň tímto prosím - Pokud se vám líbí mé výrobky dejte like na stránku Vain Vampire, nežádejte mě jako soukromou osobu o přátelství. Jednak mám žádosti většinou zablokované a pak nepotvrzuju někoho koho neznám. Díky za pochopení :)

Připomínám, že vše je má výroba. Od obličeje, přes paruku a botičky až po pistoli.

Detail na klobouk. Všimněte si té ozdoby :D

Detail rukou s novými prstýnky - ukazováček s malíčkem - a pistolí... Na ukazováčku je prsten pavouk. Pokusím se vyfotit líp.

Barev si moc nevšímejte. Snažila jsem se to natfotit, abych sem aspoň už konečně něco dala :D Foťákem to bude lepší kvalita ;)
Zatím se loučím Youhou, být pirátem je mé :D

Jsem na facebooku!

9. dubna 2014 v 19:02 | vcelka
Ahoj!
Tak a je to tu! Právě vznikla má fan stránka na facebooku! Pokud máte zájem dejte like a doporučte ostatním :)


Novinky

7. dubna 2014 v 17:27 | vcelka
Zdravíčko!
Dnes přináším novinky, na které se můžete prozatím těšit.

1. Aegir prošel úpravou rukou. Pořád jsem o tom jen přemýšlela, ale nakonec jsem mu je upravila, takže teď už budou moct být fotky i s krátkým rukávem. Navíc konečně ukážu jeho dvě tetování. Ta špatná zpráva je, že mi bohužel dnes spadla na zem jedna jeho dlaň a rupnul k malíčku i ukazováček. Na jeho pravou ruku jsem tedy musela přidat něco co by ty prstíky drželo ve správné poloze. Vyřešila jsem to jako vždy vyrobením prstýnků. Ukáži spolu s tetováníma.

2. Momentálně je ve fázi výroby další figurka. Ale pozor! Není to Arnarmo. Tentokrát zkouším úplně novou tvář. A to doslova. Žádná revýroba již vzniklé figurky, ale někdo úplně nový. Až se to začne trochu víc rýsovat, tak vám našeho nováčka představím.

3. Začíná nové téma na kostýmy. V tomhle bych se mohla zase trochu vyřádit, jako v benátském tématu, ale nevím kolik toho budu mít. Každopádně mám jistou představu a té bych se zatím chtěla držet. Nějaké datum ukončení není, takže mám čas dokud mě neomrzí. Abych vás ale dýl nenapínala bude se jednat o PIRÁTY :) V tuhle chvíli se pracuje kromě bodu 2 i na Aegirově kostýmu. Zahrnout bych sem chtěla kromě Aegiho i Enriela a naši novou tvář :)

4. S největší pravděpodobností bude na facebooku vznikat moje fan stránka, kde budou nějaké fotky a videa navíc, které na blog nedávám. Web samozřejmě rušit nebudu, ten zůstane. Pokud se někdy navíc rozhoupu, mohla by tam časem vzniknout nabídka mých výrobků na prodej. Také plánuju (až se mi opět zprovozní notebook), že vrazím na youtube, kde by mohly bývat nějaké mé tutoriály :) První měl být už tuhle sobotu, ale bez webky to jde těžko.

To je zatím vše, mějte se hezky a sledujte blog, abyste nic nepropásly :)

Super naušnice

6. dubna 2014 v 16:20 | vcelka
Ahoj!
Tohle se sice netýká výroby panenek, ale musím to sem hodit. Pokud chcete být originál a ne mít stejné naušnice s každým druhým, koukněte sem. Naušnice jsou za super ceny, navíc z kvalitních českých korálků :) Výběr je zatím ještě velký, ale hoďte sebou, protože celkem rychle mizí :) Mějte se!