Srpen 2014

Novinky u panenek

24. srpna 2014 v 15:45 | vcelka |  Raven a přátelé
Ahoj, ahoj!
Jestli se vám již stýskalo po nějaké práci na panenkách, mám pro vás skvělou zprávu! Blíží se halloween a jako tradičně, tak i letos se už začíná pracovat na maskách. Tímto rokem bych chtěla úplně poprvé zapojit kostýmy s co nejvíce polymerovými celoobličejovými maskami. V Benátském karnevalu se to myslím celkem osvědčilo, takže uvidíme, co řeknete tentokrát :) Loni se účastnili kromě Nevara všechny MÉ figurky. Letos jsou zatím potvrzení Aegir, Enriel a Grael, kterou mi Belator nechala. Všichni tři mají rozpracované polymerové kostýmy ;)
Pokud čas dovolí, pokusila bych se začít pracovat na předělávce Arnarma a zapojil by se i on. Pokud to ale nevyjde, přeci jen zaměstnání je časově náročné, zřejmě by se ukázal jen s nějakou "provizorní" nebo univerzální maskou. Nemá příliš cenu dělat polymerovou verzi, když obličej má pořád plastelínový. Jaké kostýmy se ukázali loni si můžete připomenout tady.

Tak zatím ahoj.
Třeba časem přidám nějaké foto z výroby ;)

Jsem na fler

22. srpna 2014 v 14:51 | vcelka
Po dlouhé době ahoj!
Abyste si nemysleli, že jsem skončila nebo se odmlčela s prací, tak vás musím vyvést z omylu. Má práce je momentálně plně na prodej na Fler.cz přímo ZDE.
Pro ty, které zajímá CO přesně prodávám, přikládám malou ukázku:


náhrdelníky:Účet je můj, je tedy zbytečné psát věty typu: Není vám to hloupé kopírovat apod. Opravdu není. Výrobky jsou skutečně má práce.