Duben 2015

Svět Timideii a Safaela

26. dubna 2015 v 11:42 | Ailinon
V čistinkách kouzelných tak, že jen slunce je líbá z rána, bydlí naši vílí hrdinové. Jak to tam vypadá? Kapky rosy se třpytí na pavoučích sítích a vílí rodinka hned za úsvitu létá kontrolovat své květy a stromy. Pořád si to neumíte představit? Nevadí, již brzy budete moci nahlédnout do Fairylandu, země prince Sefaela a princezna Timidei.
Mnozí z vás zaznamenali, že Sefael měl v minulých týdnech nehodu a tak se navíc setkáte také s nově - vynovenými postavy Světa Raven.
Zde je jen malá ochutnávka toho, co vás čeká. Tak zavřete oči a nechte se pozvat do našeho kouzelného světa :)Grael ve světě

10. dubna 2015 v 19:14 | vcelka
Zdravím,
Ailinon mi posledně vyčetla, že jsem se nezmínila o novince týkající se Grael. Ailinon se totiž rozhodla zkusit udělat postavičku holky, velikostně asi jako jsou Raven a Grael. Aby odhadla správné rozměry (hlava, ruce...), požádala mě o zapůjčení jedné z holek. Vybrala jsem tedy Grael, která si před nějakým časem sebrala svou novou růžovou paruku a odcestovala do světa s Ailinon. V tuhle chvíli ještě obě čekáme na dodání polymeru a pak začneme s výrobou ;) Držte nám potom palce ať vše klapne, jak má :)