Březen 2017

Čarodějnice

27. března 2017 v 18:44 | VainVampire
Hezké pondělí všem :)
Naposledy jsem přidávala lapač slunce, dnes je na řadě další novinka. V mezičase, kdy zde nic nepřibylo vzniknul ještě jeden lapač, který jsem usoudila, že dávat sem by bylo trochu stále se opakující :)
Nicméně vznikla malá čarodějka, kterou jsem měla rozdělanou souběžně s lapačem a nedávno jsem ji dokončila. Hlavička, ruce a nožičky jsou z polymeru, zbytek tělíčka je obalený drátek. Sedí na vyráběném křesílku a v rukou drží mističku z polymeru.
Typické pro mé čarodějky jsou velké uši, usměvavý obličej a skleněné očka z práskaček. Vlásky jsou bílý chemlon. Tuhle čarodějku jsem se rozhodla sladit spíš do přírodnějších barev a udělat ji obyčejnější, než její předchůdkyni. Figurka je už zabalená a připravená jít do světa :)
Jak vypadá předchozí čarodějka můžete najít tady


Lapač slunce

17. března 2017 v 15:50 | VainVampire
Zdravím všechny :)
Sluníčko pomalu hezky vykukuje a aby se to blížící jaro hezky uvítalo, tak jsem zkoušela vyrobit Lapač slunce. Už delší dobu jsem po nich na internetu pokukovala, tak jsem si jeden zkusila vyrobit a musím uznat, že to vypadá těžší, než to ve skutečnosti je :D Nejdůležitější asi na tom vše je si jen ujasnit, jaký motiv chcete vyrobit a správně si vybrat korálky, aby se vám krásně lámalo světlo. A pokud jste nenapravitelní jako já a často pracujete s drátky bez kleští, tak byste neměli zapomenout na něco co vám ochrání prsty, protože pak jsou neskutečně pořezané :D
Nicméně přidávám fotku svého prvního pokusu :)


Grael

9. března 2017 v 14:46 | VainVampire
Hezký (i když u nás trochu upršený) čtvrtek :)
Jak jsem slíbila, tak přináším fotku Graeliných nových vlásků. První poznatek a poučení do budoucnosti, který jsem při lepení získala je - Nekupovat kudrnaté příčesky, pokud s nima nemáte žádnou zkušenost :D Vlasy se totiž staly naprosto nezvladatelnými. Jsem teda trochu zklamaná z konečného výsledku :(
Co jsem ale konečně po několika letech dodělala byl Graelin make- up. Každý z nás si určitě prošel tím, že oblíbené panence se časem začal šoupat obličej. No Grael měla chudinka trochu umazané obočí a její starý make- up (který jsem jí kreslila ještě jako relativně malá) už taky nebyl nic moc. Proto se včera konečně dočkala dotažení obou obočí, nových řas a jemných očních stínů.
Oči jsem úmyslně nechala původní, protože mi k ní prostě neodmyslitelně patří :)
A tady už přináším fotky Grael a jejího velkého brášky Enriela :)


Oba dva mají nově ušité kalhoty, Enriel má dokonce i nové boty :D