Leden 2018

Masky

31. ledna 2018 v 16:09 | VainVampire
Nějak takto to vypadá, když čekají na přiřazení ke svému kostýmu :)


Benátský karneval

25. ledna 2018 v 16:46 | VainVampire
Ahojte!
Tak jsem právě před chvílí se zděšením zjistila, že za dva dny nám začíná benátský karneval! Momentální stav je 1 nový kompletní kostým :D Takže držte palce, aby vůbec něco nového dalšího vzniklo. ;)


Začíná se pracovat :)

19. ledna 2018 v 16:12 | VainVampire
Ahojky všichni!
Jako každý rok, tak i letos budou asi jako první větší událostí na mém blogu benátské kostýmy :) Tento rok bych jich chtěla stihnout trošku víc a nějak nakombinovat, tudíž by tam nebyly jen ty tradiční, ale i nové :) Momentálně mám tři nové masky hotové a rozpracované dva kostýmy. Jeden mužský a jeden ženský.
Platí jako každý rok, kdo se chce přidat, je vítán :)

Shrnutí roku 2017

2. ledna 2018 v 17:44 | VainVampire
Ahoj všichni! :)
Jak jsem před pár dny slíbila, přináším video se shrnutím roku 2017. Snažím se vždy vložit fotky, které se během roku ani jednou neobjevili, ale ne vždy se to podaří, takže prosím o shovívavost, když se tam objeví už jednou zveřejněné :)
Jak sami uvidíte, tak během každého ročního období dominuje jedno téma, které nakonec zabere taky nejvíc času :D Obvykle je nejnáročnější téma Benátského karnevalu, protože reálné masky a kostýmy jsou neskutečně detailně propracované a zdobené, což se snažím dodržovat i já :)
Ve fantasy kolekci, která se fotila v létě jsem naprosto zanedbala kostýmy pro Aegira a Vlada (i když Vlad byl ještě ve fázi revýroby), proto bych ráda váš názor, zda by jste uvítali letos opět fantasy kolekci i s těmito panenkami :)
Podzmní čas ovládlo téma Halloweenu, jako každý rok. Tady jsem se snažila vyrobit co nejvíc nových dekorací, které doufám použiju i letos.
V zimním období se pracovalo na viktoriánkých kostýmech, které byly sice náročné, ale nejsem si jistá, zda je ještě použiju. Co mělo být však velkým vánočním dárkem - který se mi nepodařilo zachytit - je baňka se jménem Arnarmo. Tušíte tedy co to znamená pro letošní rok? :)