Shrnutí roku 2017

2. ledna 2018 v 17:44 | VainVampire
Ahoj všichni! :)
Jak jsem před pár dny slíbila, přináším video se shrnutím roku 2017. Snažím se vždy vložit fotky, které se během roku ani jednou neobjevili, ale ne vždy se to podaří, takže prosím o shovívavost, když se tam objeví už jednou zveřejněné :)
Jak sami uvidíte, tak během každého ročního období dominuje jedno téma, které nakonec zabere taky nejvíc času :D Obvykle je nejnáročnější téma Benátského karnevalu, protože reálné masky a kostýmy jsou neskutečně detailně propracované a zdobené, což se snažím dodržovat i já :)
Ve fantasy kolekci, která se fotila v létě jsem naprosto zanedbala kostýmy pro Aegira a Vlada (i když Vlad byl ještě ve fázi revýroby), proto bych ráda váš názor, zda by jste uvítali letos opět fantasy kolekci i s těmito panenkami :)
Podzmní čas ovládlo téma Halloweenu, jako každý rok. Tady jsem se snažila vyrobit co nejvíc nových dekorací, které doufám použiju i letos.
V zimním období se pracovalo na viktoriánkých kostýmech, které byly sice náročné, ale nejsem si jistá, zda je ještě použiju. Co mělo být však velkým vánočním dárkem - který se mi nepodařilo zachytit - je baňka se jménem Arnarmo. Tušíte tedy co to znamená pro letošní rok? :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Borealis Aurora Borealis | Web | 8. ledna 2018 v 14:48 | Reagovat

ten můj byl na hovno :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama