Červenec 2018

Fantasy kolekce - kostýmy

9. července 2018 v 17:54 | VainVampire
Ahoj!
Jak jsem slíbila, tak (s trošku malým zpožděním) přináším nějaké info o kostýmech ve fantasy kolekci použítých pro tento rok. ;)

* Jedna část kostýmu se objevila už v loňském roce - jedná se o černou vestu. Tehdy byla vyráběná pro Enriela, jenže jsem neodhadla míry a musela být vzadu na zádech hodně zabraná, což nevypadalo hezky :/ Letos ji tedy dostal Aegir, a protože jeho postava je mnohem "pevnější", tak jsem záda mohla zase povolit :) Druhou věcí, kterou podědil byly nátepníky, do kterých jsem se snažila vrýt tvar peří. To se ale letos skoro úplně vytratilo, takže do přístího roku se budou muset ještě upravit.
* Dalším kostýmem, který byl použitý je kostým Vlada. Tady byl kromě pláště a bot vyrobený celý nový. Jako maličký bonus k němu ještě vznikl luk a šípy - zajímavost: šípy neměly, kromě jednoho jediného použitého při focení, špičku :D


* Úplně kompletně novým kostýmem se mohla pochlubit i Raven. V roce 2017 vystoupila v bílých šatech, které nebyly na focení poprvé. Tehdy je doplňoval černý plášť s potiskem fáze měsíce. Letošní kostým byl trochu jednodušší a skládal se ze sukně s tunikou. Na tu jsem přidala černý živůtek a brašničku s modrým kamínkem :)
Jako největší bonus Raven dostala nové vlasy hnědé barvy a kouzelnou hůl :)* Předposlední postava byl kostým Enriela. Jelikož část loňského kostýmu dostal Aegir, ten letošní musel být vyroben opět kompletně nový. Na jeho výrobě jsem pracovala nejdéle. Konkrétně na výzdobě - inspirovanou různými styly z internetu. Opasek je zdobený siluetou draka, která je vystříhaná z kovového kelímku svíčky. Do okrajů zbroje jsem nasázela 19 nýtků, které jsou ze starého opasku :D Nátepníky jsou podložené plyší, šněrované koženkou a na každý bylo použito 10 nýtků. (Jak vypadaly moje prsty, než jsem skončila se raději neptejte :D)* Posledním - a úplným nováčkem - byl výrobek Belator. Assassin zatím ještě jméno nedostal a jeho kostým, jak napovídá přezdívka byl inspirován assassiny. Na focení byla použitá bílá paruka. Nedávno ho ale Belator trochu upravovala a tyhle vlásky k němu už nejdou, takže na dalších foceních se s touhle parukou už asi neobjeví. Jako velká zajímavost, kterou nutno podotknout je, že má skleněné nasazovací oči.

* Poslední zajímavost pro fantasy kolekci letošního roku je, že se nezúčastnila Grael - té se zrovna vyráběla nová paruka :D