Co nového

27. září 2018 v 11:01 | Vain Vampire
Milí příznivci blogu,
Nějaký čas jsem se odmlčela s příspěvky, důvod byl jediný - změny, změny, změny.
Jak se již zmiňovalo u letního fantasy focení, spolusprávkyně Belator se opět připojila do tvoření, což znamená jediné - víc kostýmů :) Před nějakým časem jí připutoval do sbírky BJD kluk Daniel, který je sice o trošku menší, než zbytek bandy, ale na focení se občas objevovat bude. Dále zdokonaluje svou postavičku assassina, který dostal jméno Lee. Aby ale nebyl konec, přibyly ještě navíc do její sbírky dvě panenky Monster High - velká Gooliope, které projdou naprostou proměnou. A už teď mi můžete věřit, že je to na dobré cestě, protože jsem je viděla :D Jsem si ale jistá, že o tomhle se zmíní samotná Belator ;)
Mě se dostala do rukou panenka od mattel, která je asi 50 cm vysoká. Jde o maličkou holčičku, a protože by bývala na focení samotná, rozhodla jsem se ji trochu spravit a umístit do soukromé sbírky jiné sběratelky. Proč mluvím o opravě? Panenka byla hraná a měla neskutečně zničené vlásky, i po několika pokusech to zachránit musela jít ostříhat a teď se už pyšní novou hřívou. Navíc byla bez oblečení, takže se jí ještě pracuje na nových šatičkách. Dokumentaci Předtím a Potom určitě dodám :)
Kromě sbírání nových přírůstků a výroby Arnarma, jsme ale v rámci možností neustále pracovali na kostýmech pro podzimní focení - už tradičně Halloween. Mimo kostýmů se ale můžete letos těšit i na nové dekorace, ze kterých máme neskutečnou radost :)
V neposlední řadě se už taky muselo rozhodovat v jakém tématickém duchu se ponese i zimní - vánoční focení. S Belator jsme se dohodli, že to budou opět viktoriánské kostýmy, letos snad opět o něco lepší než v loňském roce.
Tak to je snad zatím vše. Užívejte si krásných podzimních dní a těšíme se na vaši další návštevu blogu nebo facebookových stránek Vain Vampire :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama